Staré nám. 14/8, 161 00 Prague 6 - Ruzyně, Czech republic

KONFERENCE  a  OSLAVY

Rádi bychom Vám touto cestou nabídli prostory Hotelu Meritum*** a Restaurace „U Rychtáře“ vhodné pro ubytování, stravování, pořádání školení, prezentací, obchodních jednání, rodinných oslav, kongresových akcí, eventů a dalších událostí.

Hotel Meritum*** se nachází v klidném a pohostinném prostředí v blízkosti mezinárodního letiště Václav Havla v Praze 6, Ruzyni a nedaleko od hlavních tras na Karlovy Vary a Plzeň.

Areál hotelu se sestává z moderní budovy hotelu Meritum*** se zasedací místností, snídaňovou restaurací a lobby barem; a dále historické budovy bývalého Kubrova statku, nejstarší venkovské usedlosti v Praze, se stylovou Restaurací „U Rychtáře”, třemi samostatnými salonky a kancelářskými prostory, a nádvořím s vytápěným party stanem, venkovní zahrádkou a parkováním pro hosty.

AKTUALITY

Prosím o strpení, text se upravuje. Děkujeme!

PROSTORY  a  PŘÍSLUŠENSTVÍ

V budově Hotelu Meritum*** se nachází Meeting Room a Snídaňová Restaurace (oba prostory s kapacitou až 70 míst). Hostům je k dispozici také Lobby Bar.

V budově Restaurace U Rychtáře jsou hostům k dispozici mimo samotné stylové Restaurace s klenbovým stropem (50 míst), také 3 tematické salónky ( každý až 30 míst), venkovní zahrádka (až 80 míst) a dále vytápěný Party stan (až 120 / 200 osob).

Pro Vaše akce si u nás můžete zapůjčit libovolnou AV a kongresovou techniku (dataprojektor, TV, mikrosystémy, reproduktory, ale např. i ozvučovací soustavu pro menší kapelu) a prezentačních pomůcek (flipchart, …),

Jsme pro Vás schopni zajistit lidské zdroje (hostesky, tlumočníci, apod.),

dále např. catering a stravování, výzdobu prostor, hudební a umělecké produkce, herní zábavu, apod.

Svatba v Salónku Baštýř

COFFEE BREAKS / OBČERSTVENÍ

V rámci konání jednotlivých akcí (kongresů, prezentací, školení, apod.) zajišťujeme kvalitní zázemí formou různorodého občerstvení pro účastníky, od základního nápojového balíčku (minerální voda, káva, čaj) až po teplé a studené rautové stol, grilování a další, dle přání zákazníka.

Pro bližší informace kontaktujte, prosím, našeho F&B manažera na tel. + 420 702 099 477 či na emailu: urychtare@urychtare.cz.

Těšíme se na Vaši návštěvu!